Obudź w sobie Mistrza Zen, czyli haft, joga i święty spokój vol. IV

0
601

Zdarza ci się czekać na weekend z silnym postanowieniem wykorzystania każdej jego chwili na odpoczynek i relaks? W końcu nadchodzi upragniony piątkowy wieczór, który w mgnieniu oka staje się ciężkim poniedziałkowym porankiem i  zamiast tryskać energią mamy jej jeszcze mniej…

Rodzina, dom, zakupy, praca. Ciągle coś robimy, często dla kogoś. Troszczenie się o siebie zostawiamy na szarym końcu.

Ukojenie dla duszy, balsam dla ciała

Zachęcamy do uczestniczenia w kilkudniowym warsztacie, podczas którego pod okiem doświadczonych instruktorek, dostaniecie szansę wzbudzenia w sobie energii niezbędnej do osiągnięcia pełni życia.

Haft i joga, oraz swobodny taniec mają ze sobą dużo więcej wspólnego niż można się spodziewać. To doskonale uzupełniające się dziedziny, które wyciszają, wprowadzają w stan głębokiego relaksu i odprężenia, są swego rodzaju medytacją, celebrowaniem życia tu i teraz. Dzięki tym warsztatom poszerzysz uważność i dotrzesz do centrum swojego twórczego potencjału.

Jeśli masz dosyć  miejskiego zgiełku, marzysz o kobiecym spotkaniu na Mazurach, chcesz zacząć praktykować jogę, ale wciąż brakuje Ci czasu – zapraszamy na weekendowe warsztaty „Obudź w sobie Mistrza Zen, czyli haft, joga i święty spokój vol. IV” do mazurskiego lasu.

Spotkamy się w Kolonii Mazurskiej w Mierkach koło Olsztynka. Dom położony jest w lesie, w pobliżu jezior. W gospodarstwie żyją konie, koty i pies. Dotychczasowe spotkania były pełne inspirujących rozmów, humoru, swobodnej atmosfery, eksplozji twórczej mocy, która śpi w każdej z nas i to możemy zagwarantować podczas naszego kolejnego spotkania w czerwcu.

To doskonała szansa na rozwój kreatywności, rozpoczęcia przygody z jogą, spotkania z twórczymi kobietami, które pragną tego samego – odpoczynku!

Kiedy: 15 -17czerwca (przyjazd w piątek, pożegnanie w niedzielę, choć wedle uznania można przyjechać wcześniej lub wyjechać później).

Koszt całkowity – 550 zł (cena zawiera warsztaty, noclegi i wyżywienie).

Zapisy: lilu2art@gmail.com, lub telefonicznie ustalić z Danką szczegóły pobytu pod nr telefonu 501 721 766

Warsztaty poprowadzą:

Kornelia Machura – etnolog, zajmuje się haftem od 5-ciu lat od 3 podróżuje po Polsce z Wędrującym Kołem Kobiet, czyli warsztatami haftu . Haft jest dla niej nie tylko techniką rękodzielniczą, co stanem umysłu i serca, medytacją, sztuką uważności. Podczas spotkań przekonuje kobiety, że każdy ma w sobie wszystko by zacząć żyć pełnią i że warto sięgać odważnie po swoje marzenia.

Weronika Grantham jest Edukatorką Ruchu Somatycznego (Somatic Movement Eduactor), jedną z dwóch w Polsce, akredytowaną przez ISMETA, czyli International Somatic Movement Education and Therapy Association. Jest także certyfikowaną instruktorką Jogi oraz Artystką Tańca Kreatywnego. Wykształcenie i doświadczenie zdobywała w Wielkiej Brytanii, na studiach magisterskich Dance and Somatic Well-being: Connections to the Livinng Body, oraz licencjackich Dance and Movement Studies and Healing Arts (Joint Honours Scheme). Pracuje jako wykładowca na AWF w Białej Podlaskiej prowadząc działalność dydaktyczną oraz naukową w dziedzinach świadomości ciała oraz jogi dla zdrowia. Prowadzi także własne zajęcia i warsztaty dla dzieci, rodzin, młodzieży, dorosłych, osób starszych i niepełnosprawnych. Ruch, ciało i zdrowie to jej wielka pasja!