Trendy Health and Wellness na 2018 – Pinterest

0
529
Pinterest: dharmayogawheel.tumblr.com

Co roku, w grudniu, Pinterest, serwis społecznościowy przeznaczony do kolekcjonowania zdjęć, przedstawia 100 trendów na nadchodzący rok. Są to najświeższe, pojawiające się trendy obejmujące wiele kategorii. My przedstawiamy Wam tez kategorii Zdrowie.

Ludzie używają Pinterest do planowania zakupów, aktywności, diet itp. Dlatego portal ten dostaje sygnały o zachowaniach konsumentów i zmianach stylów i gustów.

Health and Wellness

  1. Siła – największym zainteresowaniem w zeszłym roku i jeszcze większym pod jego koniec, cieszyły się treningi siłowe.
  2. Post-workout – rozciąganie, akupunktura, refleksologia, jedzenie, czyli jak zadbać o siebie po treningu.
  3. Co-washing – skrót od „conditioner-only washing”, to trend, w którym omijamy mycie włosów szamponem i sięgamy prosto po odżywkę. Efekt który dzięki temu osiągamy, to coś pomiędzy świeżo umytymi włosami, a włosami drugiego dnia po umyciu. Są gładsze, miększe i łatwiejsze do układania.
  4. Yoga wheel – jogę możesz ćwiczyć bez żadnych pomocy, wystarczy wygodny strój i mata. Można jednak pogłębić i przyspieszyć postępy za pomocą klocków, pasków i wałków, a teraz też dzięki yoga wheel. Ten okrągły przyrząd pomaga rozciągnąć przednią część ciała, wymasować kręgosłup i przejść do zaawansowanych wygięć.
  5. Oczyszczanie powietrza – w związku z tym, że jakość powietrza w miastach jest coraz gorsza szukamy sposobów na poradzenia sobie w tej sytuacji.
  6. Zdrowe jelita – użytkownicy Pinterest szukają najlepszych diet dla zdrowia brzucha.
  7. Odpoczynek – wyjazdy z jogą, medytacją. Regeneracja na łonie natury w spokojnym miejscu, blisko natury. Odstresowanie i relaks, a także rozwój osobisty. Dobre jedzenie, naturalne, nie przetworzone produkty, czyli wspaniały wypoczynek.
  8. Tai Chi – a także sporty walki. W 2018 roku rządzi z jednej strony siła, z drugiej spokój i odpoczynek, łączy je Tai Chi.
  9. Jadalne olejki eteryczne – aromaterapia jest coraz modniejsza. Uczymy się jak stosować olejki w domu i biurze żeby poprawić samopoczucie i wprowadzić się w odpowiedni nastrój. Teraz czas na olejki w jedzeniu i napojach, ale uważajcie, niewiele jest firm, które takie olejki produkują. Większość olejków jest tylko do użytku zewnętrznego.
  10. Serum z witaminą C – intensywna kuracja naprawcza dla każdego rodzaju cery dojrzałej. Pielęgnacja odmładzająca i rozjaśniająca.

 

Zdjęcie: Pinterest dharmayogawheel.tumblr.com