REIKI – energia uzdrawiająca

0
1312
Therapists hands doing reiki therapy on girl. One hand on head and one hand on back.

Reiki równowaga, uspokojenie, harmonia i duża dawka zdrowia. Energia Reiki, to uniwersalna energia, energia życia, którą znajdziesz w każdym żywym stworzeniu na tej ziemi. Terapeuta Reiki jest naczyniem, przez które przepływa Reiki. Przez ułożenie rąk na Twoim ciele, terapeuta przekazuje dobrą energię, która wpływając do ciała harmonizuje wszystkie systemy i pomaga Twojemu organizmowi zregenerować się i zrelaksować.

Reiki działa dla najwyższego dobra każdego z nas. Dlatego bez względu na zamiary terapeuty, czy osoby która poddaje się terapii Reiki, energia ta wyruszy w ciele do miejsca, które jest najbardziej potrzebujące. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że w naszym ciele dzieje się coś złego, gdzieś zaczyna się choroba, stan zapalny itp., energia Reiki wyrusza do tego miejsca i zaczyna je leczyć nawet jeżeli terapeuta nie wie o problemie.

Reiki wspomaga organizm w walce z chorobami, dlatego jest dobre także w połączeniu z każdą inną terapią. Łagodzi efekty uboczne kuracji antybiotykowych lub naświetlań przeciwnowotworowych. Nie musisz, a nawet nie powinieneś rezygnować z dotychczasowych metod leczenia, energia Reiki wspomoże ich dobre działanie, złagodzi skutki uboczne i przyśpieszy zdrowienie.

Energia Reiki działa nie tylko na ciało fizyczne. Bardzo często pomaga porzucić niezdrowe nałogi, pozbyć się blokad i lęków, a także zrelaksować i uspokoić umysł. Wspomaga układ nerwowy i hormonalny.

W związku z tym, że Reiki jest energią uniwersalną, która towarzyszy nam od zarania Świata, jest energią całkowicie bezpieczną. Nie ma na nią wpływu terapeuta, ani nikt z zewnątrz. Jest czystym, harmonizującym dobrem natury. W czasie godzinnej sesji Reiki, leżąc na łóżku do masażu, w wygodnym ubraniu, przy spokojnej muzyce, zrelaksujesz się i odpoczniesz. Ciepło płynące z rąk terapeuty Reiki uspokoi Cię i pomoże zregenerować siły.

Zapraszam na masaż energetyczny Reiki: zapisy Karolina Karwacka-Ziemak karolina@mojatransformacja.net