Kocham, Ko aham. Joga i miłość, partnerstwo, związki

0
869

Jeżeli macie dość plastikowych serduszek i niezdrowych czekoladek, zapraszamy na spędzenie walentynek na warsztatach „Kocham, Ko aham. Joga i miłość, partnerstwo, związki”.

O Miłości pomiędzy dwojgiem pytających siebie „kim jestem”. O tym, po co w ogóle wchodzimy w związki. O emocjach i uczuciach. O wspólnocie. O sytości w sercu. O stanie, w którym wyrazimy w najlepszy możliwy sposób zdumiewającą prostotę istnienia.

Dla praktykujących hatha, ashtanga, vinyasa i każdą inną – jogę. Dla niepraktykujących. Dla ciekawych i dociekliwych. Dla tych, którzy w związku są lub nie są. Dla tych, którzy szukają odpowiedzi albo po prostu czują, że dojrzewają w nich pytania.

Kiedy: 14 lutego 2019 r.
Gdzie: Centrum Joga, ul. Bracka 22 w Warszawie.
Czas: 18:00 – 21:00.
Bilety: 65 zł za jedynkę, 120 zł za dwójkę.

Spotkanie ma formę:
– wykładu z przerwą
– sesji pytań i odpowiedzi.

Prowadzi: Jacek Leśniewski: humanista, praktyk jogi, ojciec. W latach 1992 – 1996 współtworzył Akademię Kultury Duchowej w Bielsku-Białej. W 1998 roku ukończył tłumaczenie Bhagavadgity, klasycznego tekstu jogi, które oparte jest na terminologii zaproponowanej przez Leona Cyborana. Od 25 lat indywidualnie doradza ludziom w sprawach życiowych, wychowawczych, związanych z relacjami, a także z praktyką jogi klasycznej. Otworzył własny warsztat przekazu Wiedzy o prawach i regułach wysiłku poznawczego.

Wykład bazuje na Jogasutrach przypisywanych Patańdżalemu w tłumaczeniu Leona Cyborana oraz ponad trzydziestoletniej praktyce własnej prowadzącego.

Pytania dotyczyć mogą zarówno znaczenia miłości, sensu partnerstwa i bycia we dwoje, różnicy między samotnością a osamotnieniem, jak i ogólnej praktyki jogi lub zagadnień z Jogasutr przypisywanych Patańdżalemu.

Informacje i aktualności także w wydarzeniu Centrum Jogi Facebooku