Interwałowy trening o dużej intensywności z aktorką Niną Dobrev

  0
  1288

  Nina Dobrev, aktorka znana między innymi z serialu „Pamiętniki wampirów”, została ambasadorką Reebok i współpracuje z LesMills. Dzięki tej współpracy powstał 30 minutowy trening LES MILLS GRIT

  Les Mills

  W latach 60-tych Les Mills Snr rozpoczął przygodę z fitnessem zakładając siłownię w Nowej Zelandii. Teraz programy LES MILLS™ dostępne są w siłowniach dookoła świata, trenują z nimi miliony ludzi.

  Ogromny sukces odniósł program BODYPUMP™ 

  Potem doszedł, oparty na jodze, BODYBALANCE. Jest też RDM i BODYCOMBAT. Na stronie www.lesmills.com znajdziecie też ćwiczenia dla dzieci w przedziałach wiekowych 2-3 lata, 4-5, 6-7, 8-12 i 13-16 lat. Oprócz programów wprowadzanych do siłowni i różnych eventów objazdowych, LesMills wprowadziła usługę „on demand”. Płatny abonament dzięki któremu możesz ćwiczyć z najlepszymi instruktorami LesMills w domu. Niestety usługa nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Można jednak poczuć skuteczność programów LesMills dzięki LES MILLS GRIT™ z Niną Dobrev. To 30-minutowy format dający szybkie rezultaty. W sam raz dla zabieganych i zapracowanych kobiet.

  #LIKENINA

  LesMills wprowadziła TRAIN #LIKENINA, cztero-tygodniowy program treningowy. Po zarejestrowaniu się na stronie https://www.lesmills.com/likenina/ otrzymasz cotygodniowy układ do opanowania.

  Program oparty jest na ulubionych ćwiczeniach Niny. Jest ciężki, krótki (30 minut) i intensywny. Możesz być pewny, że poczujesz te ćwiczenia. Film nagrany w hali pełnej ćwiczących i instruktorów, daje miłe wrażenie treningu grupowego. Łatwiej się zmotywować, by wytrwać do końca.