Joga dla początkujących. DVD Kino McGregor

0
3099

Jedna z najsławniejszych, amerykańskich nauczycielek jogi. Prowadzi warsztaty i szkolenia na całym świecie. Specjalizuje się w ashtanga jodze. Umieszcza wiele filmów z nauką jogi na youtube i Instagramie. Można też kupić DVD Kino McGregor przygotowujące nas do samodzielnej praktyki.

DVD Yoga for Beginners z nazwy skierowane jest dla początkujących. Jednak jest to bardzo wymagająca seria ćwiczeń. Potrzeba dużo siły i dobrej kondycji, by nadążyć za wskazówkami Kino. Jest to może płyta wprowadzająca w praktykę ashtangi jogi, ale nie jest to płyta dla osób początkujących w aktywności fizycznej.
Seria pierwsza ashtangi jogi jest tu rozłożona na poszczególne sekwencje. Pomaga zapamiętać pozycje i kolejność ich wykonywania. Przygotowuje nas także kondycyjnie do pełnej praktyki pierwszej serii. Jednak powitanie kilku powitań słońca i wielu ćwiczeń na mięśnie brzucha, wymaga podstawowej formy fizycznej.


Polecam ćwiczenia Kino osobom, które już ćwiczą jogę lub uprawiają inne sporty i chciałyby zapoznać się z wymagającą odmianą jogi, jaką jest ashtanga.
Niesamowite umiejętności Kino McGregor będą dodatkową atrakcją 🙂
Autor: Karolina Karwacka-Ziemak