Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych

0
1296

Już niedługo, po raz trzeci, w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W dniach 25-26 listopada, ponownie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, polscy i zagraniczni producenci zaprezentują swoje kosmetyki inspirowane naturą. 
W trzeciej edycji weźmie udział blisko 100 marek kosmetycznych, pojawią się też nowe firmy. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Ekocuda to wspaniała okazja żeby zobaczyć jak rozwija się rynek kosmetyków naturalnych. W edycji na edycję swoje produkty prezentuje coraz więcej wystawców. Uczestnicy Targów będą mogli odkryć, przetestować, powąchać i co najważniejsze, zabrać ze sobą do domu prawdziwe, kosmetyczne ekocuda.

Wiedza i inspiracja

Poprzednie edycje targów pokazują, że wśród konsumentów jest coraz większa świadomość i wiedza odnośnie zdrowego stylu życia, tematyki związanej z ekologią a także pielęgnacją naturalną. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że nie mamy ochoty smarować się sztucznymi i napakowanymi niezdrowymi składnikami kremami. I choć jest teraz mnóstwo przepisów na kosmetyki DIY, to nie zawsze mamy na to czas, chęci i umiejętności. Dlatego targi kosmetyków naturalnych dają nam możliwość wyszperać dla siebie coś co będzie nam służyło w codziennej pielęgnacji, pięknie pachniało, służyło naszej cerze, skórze i zdrowiu.

Po wzmożonym etapie przyglądania się temu, co mamy na talerzu, przyszedł czas na sprawdzanie tego, co nakładamy na skórę. To wspaniały trend, który daje rodzimym firmom, takim jak Annabelle Minerals, powód do dalszego rozwoju. Skóra to nasz największy organ – warto dbać o niego świadomie – mówi Anna Szczerba, założycielka Annabelle Minerals.

fot. Katarzyna Królak

Jesienne nowości

Ponieważ to już trzecia edycja targów Ekocuda organizatorzy zadbali, aby było jeszcze ciekawiej. Podczas najbliższej edycji będzie jeszcze więcej marek, łącznie ponad 100.
Jak co edycję odbywać się będą wyjątkowe spotkania poświęcone zdrowiu, pielęgnacji i makijażowi. Nie zabraknie wykładów i warsztatów z nowymi markami. Jak zawsze odbędą się też te z marką Annabelle Minerals, Lily Lolo oraz Naturativ. Warsztaty z Lily Lolo poprowadzi Magda Błaniarz z „Pędzle w dłoni”.

Nie tylko dla siebie

Targi, które odbędą się w dniach 25-26 listopada, są doskonałą okazją na zakup prezentu świątecznego. Tylko miesiąc przed choinkowymi prezentami, więc akurat żeby pomyśleć o bliskich.

Można wybrać super zestawy do pielęgnacji, ale także drobiazgi, jak olejek do pielęgnacji dla mamy, czy słoiczek pięknie pachnącego balsamu dla siostry lub przyjaciółki. W duchu minimalizmu możemy też zrobić sobie drobną przyjemność i kupić białą, elegancką świecę, z naturalnych wosków, o pięknym zapachu naturalnych olejków eterycznych.

My redakcyjnie odwiedzamy targi przy okazji każdej edycji i szczerze polecamy.

fot. Katarzyna Królak

 

Wstęp na targi jest bezpłatny – wystarczy wyjść z domu i przekonać się na własnej skórze o zaletach kosmetyków tworzonych z pasją i inspirowanych naturą.
Więcej informacji:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom 
www.instagram.com/ekocuda