EKOCUDA PO RAZ PIERWSZY W GDAŃSKU!

0
732

Od samego początku tego wspaniałego przedsięwzięcia piszemy Wam o ekocudach, targach kosmetyków naturalnych. Tym razem Ekocuda startują także w Gdańsku.

Jesteśmy coraz bardziej świadomi wpływu rzeczy codziennego użytku na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie tylko dieta, ale także kosmetyki wpływają na nasz organizm. Skóra jest największym organem, który chłonie to co na niego nałożymy, a to trafia do naszych systemów i wpływa na funkcjonowanie naszej gospodarki hormonalnej, układów i organów. Produkty z drogerii niestety nie zawsze są zdrowe dla naszego organizmu i bardzo często zawierają niezdrowe lub wręcz toksyczne składniki.

fot. Kamila Panasiuk

Rynek kosmetyków naturalnych, zarówno w Polsce jak i na świecie, powiększa się w ogromnym tempie. Produkty te są coraz bardziej skuteczne, pięknie opakowane, cudnie pachnące i przystępne cenowo.

Warsztaty i wykłady

Targi Ekocuda, to nie tylko stoiska z kosmetykami, to warsztaty, wykłady i możliwość przetestowania i powąchania produktów.

Aby dokonywać świadomych wyborów, potrzebujemy wiedzy o tym co nam pomaga, a co szkodzi. Odwiedzając Ekocuda można liczyć na poszerzenie wiedzy o kosmetykach naturalnych, uzyskać praktyczne porady, a także kupić produkty zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorowe.

fot. Kamila Panasiuk

„Misją Ekocudów jest podnoszenie świadomości Polaków na temat zdrowego stylu życia, a w szczególności zagadnień związanych z kosmetykami naturalnymi. Wydarzenie to na stałe zapisało się do kalendarza stolicy, gdzie w kwietniu, odbędzie się już czwarta edycja. Często podczas rozmów z uczestnikami otrzymywałam pytania, czy i kiedy Ekocuda zagoszczą w innych miastach. Uznałam, że 2018 to dobry rok na taką decyzję. Gdańsk to pierwsze miasto po Warszawie, gdzie producenci polskich i zagranicznych kosmetyków naturalnych będą mogli zaprezentować swoją ofertą i poznać osobiście swoich klientów” – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda.

Tarki w Gdańsku odbędą się 17 i 18 marca. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda