Joga i Pilates na Brackiej – Dobrzemitu

0
1972
Dobrzemitu – joga, pilates, zdrowy kręgosłup w centrum miasta

pierwsze wrażenie

Szatnia tak
Recepcja tak
Łazienka (możliwość skorzystania z prysznica) tak
woda, herbata tak
karnet tak
płatność kartą tak
karty typu benefit tak
wejście jednorazowe tak

Ulica Bracka, centrum Warszawy. Studio mieści się w zabytkowej kamienicy, wejście od podwórza, cisza, spokoj, nie słychać gwaru miasta. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską – tramwaje, autobusy, a samochodem – jak to samochodem w centrum Warszawy, ale też się da. Zaraz przy wejściu znajduje się recepcja – baaardzo miłe panie – pomocne, chętnie o wszystkim informują, obok recepcji mikro-barek z wodą, jest też możliwość napicia się herbaty. Szatnia obszerna, zamykane szafki, możliwość zostawienia wózka, przejście do łazienki z prysznicem.

sala

Ile osób może ćwiczyć komfortowo 8 + biegające dzieci, 12 jeżeli zajęcia są tylko dla dorosłych
Pomoce tak – koce, klocki, koła, paski, piłki, inne
możliwość korzystania z mat tak – nieodpłatnie
zapach porządnie wywietrzona sala
temperatura komfortowa
muzyka tak

Sala prostokątna, z drabinkami i lustrami, przestronna, duże okna. Bardzo dobrze wyposażona. Sprzęt grający. Ogromne pudło z zabawkami dla dzieci. Pomoce.

zajęcia

Prowadzący zajęcia poniedziałkowe – fit-mama
styl zajęcia dla przyszłych i obecnych mam, połączenie jogi, pilatesa, tbc
tempo odpowiednie dla każdego
Korekty nie są konieczne, każdy ćwiczy w swoim tempie i zakresie, dyskretne wskazówk dla poprawienia postawy i skuteczności ćwiczeń
Komentarze do ćwiczeń tak – bardzo pomocne
korzystanie z pomocy tak
dostosowanie poziomu tak
dostępność prowadzącego po zajęciach tak – dostępny

Bardzo pozytywne i ciekawe miejsce. Ze względu na moje obecne „warunki” uczestniczyłam w zajęciach fit-mama – ćwiczy mama, ale może mieć przy sobie dziecko. Maluchy leżące gaworzą i baraszkują lub śpią na kocach przy swoich mamach, starsze zaś mają do dyspozycji pudełko pełne zabawek, choć mój syn był bardziej zainteresowany tym co robię i otaczającymi nas pomocami. Na zajęciach panuje luźna atmosfera powiedziałabym – akceptacji tu i teraz, nikogo nie dziwi i nie bulwersuje się, że dziecko zapłacze, krzyknie czy biegnie przytulić swoją mamę. Prowadząca bardzo zgrabnie podpowiada, kiedy np. przejdziemy do pozycji siedzących czy leżących, żeby mama mogła komfortowo nakarmić swoje dziecko. Dzieli się swoim doświadczeniem, jest mamą wesołej dwójki, zachęca, wspiera, nie traktuje ćwiczących bezosobowo – pamięta imiona nie tylko ćwiczących ale też ich dzieci! Zna anatomię i możliwości kobiety w ciąży i po porodzie. Daje naprawdę dużo pomocnych wskazówek.

Podsumowując – świetne miejsce, bardzo miła atmosfera, dobra lokalizacja, super wyposażona sala. Atutem jest możliwość rezerwacji miejsca na zajęciach o dużej popularności. Podczas pierwszej wizyty, o ile nie zrobiliśmy tego wcześniej pani recepcjonistka proponuje rejestrację i wyjaśnia jak zrobić taką rezerwację. Jedynym dla mnie mankamentem (zosi-samosi) jest wejście – będąc w zaawansowanej ciążcy z wózkiem i ponad rocznym dzieckiem pod pachą muszę pokonać kilka wysokich schodków i popchnąć ciężkie drzwi wejścia do kamienicy, ale jak mówię to dla osoby, która chce zrobić wszystko sama – wystarczy dać znać pani recepcjonistce, że jest się z wózkiem , a ta chętnie pomaga przy wprowadzeniu dziecka czy wózka. Dla osób bez dodatkowego „bagażu” wejście komfortowe (domofon).

www.dobrzemitu.pl

zdjęcie pochodzi ze strony dobrzemitu.pl